Noslēdzies Valsts prezidenta Ziemassvētku kartītes dizaina konkurss

zimejums

Valsts prezidenta kancelejas rīkotajā Valsts prezidenta Ziemassvētku kartītes dizaina konkursā par uzvarētāju atzīts skolnieces no Preiļiem Viktorijas Jakovļevas darbs “Ziemassvētki Latvijā”. Zīmējums tiks izmantots Valsts prezidenta 2018. gada Ziemassvētku kartītes dizainā.
Valsts prezidenta īpašas simpātijas ieguva mūsu skolas audzēkņa Kārļa Stūrmaņa darbs “Ceļā uz Ziemassvētkiem”, kurā attēlots Valsts prezidents, slēpojot uz kalna.
Kārlis ar vecākiem uzaicināts arī personīgi tikties ar Latvijas valsts prezidentu Rīgā.

Šogad konkurss tika organizēts otro gadu. Kopumā tika iesniegti 82 darbi.

Darbus vērtēja Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Valsts prezidenta kancelejas izveidota īpaša komisija. Darbu vērtēšanā tika ņemta vērā darba atbilstība prasībām, autora radošās idejas oriģinalitāte, darba tematiskais risinājums, kompozīcija un izpildījuma kvalitāte.