Smiltenes vidusskolas skolēni veiksmīgi piedalās Vidzemes JĢS marta nodarbībā

jgs_marts

3.martā Cēsu Valsts ģimnāzijā notika Vidzemes JĢS izbraukuma nodarbība “Bioģeogrāfija”. Žūrija bija sagatavojusi gan jautājumus par Latvijas floru un faunu, gan problēmas, kas skar dzīvo dabu pasaulē.
Šajā kārtā tika pārstāvētas 13 Vidzemes novada skolas. No Smiltenes vidusskolas piedalījās Jānis Ričards Bikiņš (7.a), Roberts Bleikšs (7.a), Kārlis Sīmanis (8.c), Tīna Deina Kukurīte (8.c), Santa Vintere (8.a), Ance Nata Pilsnibure (8.b), Evita Rācene (9.a), Emīls Lapiņš (11.a), Kaspars Pakulis (10.b), Kristīne Ķikute (12.b). 6. -7.klašu grupā Roberts Bleikšs ieguva 3.vietu, 11.klašu grupā Emīls Lapiņš ieguva pirmās vietas diplomu un 12.klašu grupā Kristīnei Ķikutei – 2.vieta. Skola kopā saņēma 85,5 punktus, kas bija otrs labākais rezultāts aiz Cēsu Valsts ģimnāzijas.
Sezonas kopvērtējumā pēc sešām kārtām 6. – 7.klašu grupā Roberts ir 2.vietā, 11.klašu grupā Emīls saglabā līdera pozīcijas, Smiltenes vidusskolai skolu kopvērtējumā – 3.vieta.
Vidzemes JĢS mācību gada noslēdzošā nodarbība norisināsies 14.aprīlī Valmierā, kad dalībnieki iedziļināsies 20.gadsimta notikumos.