konkursi

Jau trešo gadu pēc kārtas atklātai olimpiādei “Uzdrīkstos! Domāju! Radu!”aicina pieteikties 4., 5. klašu skolēnu komandas no visām Latvijas skolām. Komandu veido seši skolēni, kas gatavi izmēģināt spēkus dabaszinātņu, matemātikas un tehnoloģiju pasaulē.

Olimpiāde ir skolēnu iespēja iegūt pieredzi problēmrisināšanā, rīkoties jaunās situācijās, radīt produktu, izmantojot inženiertehnisko domāšanu, un demonstrēt prasmi sadarboties un skolotājiem iegūt idejas aizraujošiem uzdevumiem mācību stundās arī turpmāk.

Vairākas skolēnu komandas no skolas piesaka viens atbildīgais skolotājs.

Raksts pilnā apjomā VISC mājas lapā – 4. un 5.klašu skolēni aicināti pieteikties olimpiādei “Uzdrīkstos! Domāju! Radu!”

Foto no visc.gov.lv