“Noskrien savu krosiņu!”

1

Smiltenes vidusskolas 1. – 3.klašu skolēni Latvijas Veselības sporta nedēļā sevi pieteica Latvijas Tautas sporta asociācijā ar pasākumu “Izskrien savu krosiņu!” “Vakar kopīgiem spēkiem noskrieti 130,524 km,” informē sporta skolotāja Laila Cīrule. No sirds priecājamies par saviem enerģiskajiem un sportiskajiem skolēniem!

Veselības sporta nedēļa ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kuru organizē ar mērķi – popularizēt veselīgu dzīvesveidu, veicināt regulāru nodarbošanos ar fiziskajām aktivitātēm un iesaistīt iespējami vairāk cilvēku sportiskās un veselīgās aktivitātēs.

1.klašu konkurencē – 200 m skrējienā uzvarēja Amēlija Āboltiņa un Edvards Ciemiņš.
2.klašu grupā 300 m visātrāk noskrēja Kristīne Tetere un Alberts Kažmers.
3.klašu grupā – 600 m krosiņā visātrākie bija Gabriela Dreijere un Kristers Tarasovs.

Paldies visiem mūsu sportiskajiem bērniem par piedalīšanos!