Konkurss “Izveido grāmatzīmi savai bibliotēkai!”

1

Smiltenes vidusskola, lai rosinātu skolēnu radošo fantāzijas izpausmi, interesi par lasīšanu un skolas bibliotēkas aktivitātēm, aicina piedalīties radošā konkursā “Izveido grāmatzīmi savai bibliotēkai!”

Konkurss norisinās trīs grupās:

• 1.- 3.klašu,
  • 4. – 6.klašu,
  • 7. – 12.klašu.

1.- 3.klašu skolēniem jāizveido grāmatzīme par savu mīļāko grāmatu varoni. 4. – 6.klašu skolēnu uzdevums – grāmatzīme par tēmu “Grāmata iedvesmo”. 7.- 12.klašu skolēnus aicinām grāmatzīmēs vizualizēt to, kādai būtu jāizskatās modernai bibliotēkai.
1.– 3. klašu skolēniem attiecībā uz grāmatzīmes izmēru nosacījumu nav. Vienīgi lūgums, lai grāmatzīme nav lielāka par grāmatu, kuras varonis tajā atspoguļots.
4.-12.klašu skolēnu grāmatzīmju izmēram jābūt 5 X 20 cm.

Darbam jāpievieno lapa, uz kuras norādīts grāmatzīmes autora/-es vārds, uzvārds un klase.

Grāmatzīme var būt arī datorsalikumā.

1. – 6. klasēm grāmatzīmes jāiesniedz savam vizuālās mākslas pedagogam. 7. – 12. klasēm lūgums konsultēties ar skolotāju Līgu Kaupi. Darbi jāiesniedz līdz šā gada 31.decembrim. Iesniedzot darbus, konkursa dalībnieki piekrīt, ka organizatori var izmantot konkursam iesniegtos darbus bez īpašas saskaņošanas skolas bibliotēkas vajadzībām.

Vērtēsim: darbu atbilstību tēmai un konkursa noteikumiem, māksliniecisko izpildījumu, oriģinalitāti un kvalitāti.

Labāko darbu autorus gaida pārsteiguma balvas!

Afisa nr2