Mācību gada noslēgumā skolēni sporto, iepazīst un rada

30_maijs (14)7 (Medium)

29. un 30.maijā Smiltenes vidusskolā tika organizētas alternatīvās nodarbības. To laikā tika attīstīta skolēnu prasme sadarboties, loģiski spriest, komunicēt. Bija veltīts laiks kā radošām, tā izzinošām un sportiskām aktivitātēm.
Nedēļa iesākās ar foto orientēšanos, kuras laikā vecumposmam atbilstošā maršrutā klasēm bija jāatpazīst dažādi Smiltenes pilsētas objekti. Savukārt otrdien – radošās dienas ietvaros – kāda no parka takām ieguva krāsainas sakāmvārdu ilustrācijas, tika radītas dzīvās gleznas, konstrukcijas un optiskās ilūzijas, skolēni iejutās dzejnieku lomā, spēlēja improvizācijas teātri, piedalījās mūzikas konkursā, iedziļinājās galda spēļu lomā loģiskās domāšanas attīstīšanā “Brain Games” komandas vadībā, atkārtoja drošības noteikumus, kas aktuāli vasarā, un ne tikai. Mazākie skolēni nokļuva planetārija uzburtajā pasaulē un izkustināja kājas sportiskās aktivitātēs, savukārt lielākie – vidusskolēni – tikās ar mākslinieci Lailu Uisku, mūziķi Rihardu Sauli un sportisti Aneti Jēkabsoni – Žogotu. Šīs dienas bija krāsu, azarta un jau pavisam vasarīgu noskaņu piepildītas.
Lai tādas mums arī brīvdienas, kas tūlīt būs klāt!