PANĀKUMI VIDES ERUDĪCIJAS SPĒLĒ “VIDES ERUDĪTS”

20170927_134019

27. septembrī Elīza Kaupe, Grieta Stīpniece un Matīss Velps izcīnīja uzvaru vides erudīcijas spēles  “Vides erudīts” 1. kārtā, kas risinājās Gulbenē.
Konkursu vairākās kārtās organizē biedrība “Daibes ilgtspējas centrs” sadarbībā ar Latvijas Reģionu Televīziju “Re:TV”, lai veicinātu videi draudzīgu dzīvesveidu. Erudīcijas spēlē Elīzai, Grietai un Matīsam bija jāatbild uz 10 jautājumiem un jātiek galā ar praktiskiem uzdevumiem par cilvēka ietekmi uz vidi un pareizu atkritumu apsaimniekošanu. Tika pārbaudīta gan prasme ātri reaģēt un koncentrēties, gan komandas sadarbība, gan arī zināšanas āķīgās tēmās par vides aktualitātēm.
Lepojamies ar uzvaru konkursa pirmajā kārtā. 18. oktobrī mūsējos sagaida nākamā spēles kārta. Turēsim īkšķus par tālāko!
Spēle “Vides erudīts” tika filmēta un būs skatāma Latvijas Reģionu Televīzijā “Re:TV” 8. oktobrī plkst. 16. 00.

20170927_141455  maza