Piektā un sestā šaha turnīra rezultāti

sahs (4)

Martā tika aizvadīts piektais šaha turnīrs. Tas bija savā ziņā īpašs. Turnīrā piedalījās viesis – Arvīds Kaupe. Jauniešiem bija interesanti gūt jaunu pieredzi, jo savus pretiniekus jau bija daļēji iepazinuši. Uzvarētāji: 1. vietā – Kārlis Ots, 2.vietā – Arvīds Kaupe, 3.vietā – Marks Sdobnikovs.

Sestais šaha turnīrs notika piektdienā, 26.aprīlī. Tuvojoties  pavasarim, dalībnieku skaits aizvien sarūk, arī šoreiz piedalījās tikai 6 dalībnieki.

Rezultāti: 1.vietā Marks Sdobnikovs no 12. klases un Kristers Rozentāls no 9. d , 2.vietā Kārlis Brozis no 9 d un 3.vietā Toms Grabovskis no 6. c klases.

Maija beigās – 24.maijā plkst.14.40 gaidāms vēl pēdējais noslēdzošais turnīrs, kad atskatīsimies uz visu sezonu kopumā. Nākamgad turnīram būs nepieciešams jauns organizators no skolēnu puses, jo Kārlis Ots šogad beidz skolu un visticamāk nevarēs turpināt turnīru organizēšanu.

Teksts un foto: Inguna Kudlāne