“Prāta piespēļu” 2. sezona atklāta!

0 (Copy)

17.oktobrī  Smiltenes vidusskolā atkal satikās erudīcijas fani. Populārā erudīcijas konkursa “Prāta piespēles” otrā sezona atklāta! 7.-9.klašu grupā savstarpēji sacentās 20 komandas, 10. – 12.klašu grupā – 13. Konkursa vadītājiem – Justīnei un Jānim Siliņiem – nācās dalībniekiem piedāvāt aizvien grūtākus uzvedumus, jo konkurence bija ļoti sīva. Taču līdz ar to bija interesanti arī līdzjutējiem. Vissirsnīgākais paldies pasākuma sponsoriem: Smiltenes novada pašvaldībai, z/s “Buliņi”, uzņēmumiem “Smiltenes Kebabs”, “Brain Games”, “VIBO”, “Birzī” un “InGo”! Ar viņu atbalstu visi dalībnieki tika pie gardām un vērtīgām balvām.
Konkursā 7. – 9. klašu skolēniem piedalījās komandas no: Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas, Palsmanes pamatskolas, Grundzāles pamatskolas, Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas un Smiltenes vidusskolas.
1.vieta – Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas komandai “Playeri”,
2.vieta – Smiltenes vidusskolas komandai “Sviests pilnīgs”,
3.vieta – Palsmanes pamatskolas komandai “Nopietni nenopietnie”.

Balvu no “Smiltenes Kebaba” dāvanu karti 25 eiro vērtībā un cidoniju sukādes no z/s “Buliņi” nopelnīja “Lovītes” no Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas.
10. – 12.klašu grupā šoreiz piedalījās tikai Smiltenes vidusskolas komandas.
1.vieta – komandai “Upeņotāji”,
2.vieta – komandai “Das Streicholzshächtelchen“,
3.vieta – komandai “Galvassāpes”.
Balvu no “Smiltenes Kebaba” – dāvanu karti 25 eiro vērtībā un cidoniju sukādes no z/s “Buliņi” nopelnīja komanda “Galvassāpes”.

Paldies visiem dalībniekiem, viņu skolotājiem, pasākuma organizatoriem un vadītājiem! Uz tikšanos – “Prāta piespēļi” 2.kārtā, kas notiks 21.novembrī!

Teksts un foto: Baiba Vahere

7.-9.klašu sacensības