Smiltenes vidusskolā viesojas LOK prezidents A.Vrubļevskis

sporto_visa_klase2-medium

2. novembrī Valmierā Olimpiskajā centrā tika dots starts Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā projekta “Sporto visa klase” jaunajai, trešajai sezonai un LOK prezidents Smiltenes vidusskolas 3. d klases kapteinim Kristeram Rozītim pasniedza karogu “Sporto visa klase”.
8.novembrī, ienesot dāvāto karogu zālē, piedaloties LOK prezidentam A. Vrubļevskim, Smiltenes novada domes deputātiem, skolas vadībai, skolēniem un skolēnu vecākiem, “Sporto visa klase” uzsāka jauno sezonu skolā.
Pasākumu atklāja skolas direktore I. Vergina. Direktore novēlēja skolēniem labi mācīties, būt veseliem, aktīvi sportot un būt draudzīgiem. Pateicās LOK par jauko ideju, kas mudina skolēnus labi mācīties, aktīvi nodarboties ar sportu.
“Veselā miesā vesels gars” novēlēja direktores vietniece I. Raiskuma.
Savā Uzrunā LOK prezidents Aldons Vrubļevskis aicināja ikvienam skolēnam labi mācīties, būt draudzīgiem klases kolektīvā, iemīlēt un ikdienā nodarboties ar sportu. Nebaidīties no grūtībām. Tāds ir šī projekta mērķis.
LOK prezidents teica: “Iespējams no jums izaugs nākamie olimpiskie čempioni. Lai pietiek spēka un izturības, centības! Lai izdodas izcīnīt ceļazīmi uz finālsacensībām maijā Jelgavā.”
Apsveikuma vārdus teica arī Smiltenes novada deputāts A. Veldre un Sporta pārvaldes vadītājs G. Markss.
Pasākumu kuplināja un skolēnus iesildīja olimpisko spēļu dalībnieki, talantīgie sportisti -šķēpmetēji Līna Mūze un Zigismunds Sirmais. Ar vienkāršiem vingrinājumiem viņi skolēnus iesildīja un sagatavoja stafešu sacensībām.
Jauktajās komandās sadalīja visus skolēnus un jautrības sacensības varēja sākties. Galvenie tiesneši bija L .Mūze un Z. Sirmais. Katra komanda saņēma projekta talismanu rociņas.
Šoreiz uzvarētāji bija visi. Pateicības rakstus saņēma visi 3.klašu kolektīvi.
Pasākuma noslēgumā kopīga fotografēšanās ar pasākuma viesiem. Pēc tam brīvā gaisotnē skolēniem bija saruna ar sportistiem. Viņi uzdeva interesantus jautājumus par sportu. Saņēma sportistu autogrāfus.
Paldies Smiltenes novada pašvaldībai par finansiālu atbalstu sporta tērpu iegādē un transporta nodrošināšanā!

skolotāja Vija Sokolova