5.-8.klašu skolēni sacenšas erudīcijā

uzvar

21.novembrī Smiltenes vidusskolā norisinājās pirmā “Erudītu Elites” nodarbība 5. – 8. klasēm. Nodarbībā tika piedāvāti 6 uzdevumi, ko sagatavoja 11.b klases skolēni Kaspars Pakulis un Airita Rubina, kā arī skolas absolvente Kristīne Ķikute. Pirmās nodarbības tēma – Latvija.
Jaunie erudīti tika vērtēti divās klašu grupās: 5.-6.klases un 7.-8.klases.
5.-6.klašu grupā 3.vietu izcīnīja 6.c klases skolnieks Patriks Kalniņš, 2.vietu izcīnīja 6.d klases skolniece Jasmīna Pakalne, bet 1.vietu izcīnīja 5.a klases skolnieks Kristians Vilkasts.
7.-8.klašu grupā 3.vietu izcīnīja 8.d klases skolniece Elīza Kauliņa, 2.vietu izcīnīja 8.a klases skolniece Evelīna Freimane, bet abas meitenes apsteidza un 1.vietu ieguva 8.d klases skolnieks Endijs Graudiņš. Endijs ir arī nodarbības absolūtais uzvaētājs ar visvairāk iegūtiem punktiem.
Kopā nodarbībā piedalījās 29 skolēni. “Erudītu Elites” žūrijā šoreiz bija un  skolēnu darbus laboja 11.b klases skolēni Elīza Āboltiņa, Agita Rīdere, Evija Sūna, Elīna Butka un Kaspars Pakulis.
Paši erudīti bija ļoti apmierināti ar nodarbību, lai gan uzdevumi bija grūti. Nākamā “Erudītu Elites” nodarbība jau decembrī!

Kaspars Pakulis