Aprīlī – Vidzemes JĢS 20. sezonas noslēgums

jgs_noslegums1

14.aprīlī notika Vidzemes JĢS sezonas septītā nodarbība “20.gadsimta ģeogrāfija”. Nodarbības noslēgumā diplomus saņēma visa mācību gada veiksmīgākie dalībnieki, kā arī pie pateicībām tika aktīvākie VJĢS nodarbību apmeklētāji.
Šajā kārtā pārstāvētas bija 15 Vidzemes novada skolas. No Smiltenes vidusskolas piedalījās Jānis Ričards Bikiņš, Roberts Bleikšs, Endijs Graudiņš no 7.klasēm, Kārlis Sīmanis, Tīna Deina Kukurīte, Santa Vintere, Ance Nata Pilsnibure no 8.klasēm, Evita Rācene, Laura Veitmane, Miks Šics no 9.klasēm un vidusskolēni Emīls Lapiņš, Kaspars Pakulis, Kristīne Ķikute. 6. -7.klašu grupā Roberts Bleikšs ieguva 3.vietu, Jānis Bikiņš – 4.vietu. 10.klašu grupā Kasparam Pakulim 3.vieta. 11.klašu grupā Emīls Lapiņš ieguva 2.vietas diplomu.
Skola kopā saņēma 86 punktus, kas bija otrs labākais rezultāts aiz Madonas Valsts ģimnāzijas.
Pateicības par piedalīšanos visās JĢS kārtās žūrija pasniedza Kasparam Pakulim, Emīlam Lapiņam, Evitai Rācenei, Kārlim Sīmanim, Robertam Bleikšam.
Sezonas kopvērtējumā 6. – 7.klašu grupā Roberts ir 2.vietā, 11.klašu grupā Emīls kļuva par sezonas uzvarētāju.

Skolu kopvērtējumā (kopā sezonā tika pārstāvētas 20 Vidzemes skolas) Valmieras Valsts ģimnāzijai 1.vieta, Madonas Valsts ģimnāzijai 2.vieta. Sacensībā par trešo spēcīgāko Vidzemes skolu Smiltenes vidusskolai izdevās pārspēt Cēsu Valsts ģimnāziju.