Smiltenes vidusskolā Žetonu vakars

26.martā Smiltenes vidusskolas 12. klašu skolēni, klātesot viņu vistuvākajiem cilvēkiem un skolotājiem, atvēra kādu īpašu glabātuvi, kurā smēlās spēku turpmākajam ceļam. Nākamo absolventu Žetonu vakara sveiciens bija reizē apliecinājums, ka Pasaciņai zeme..

Pieminot izsūtītos

1949.gada 25.martā bez tiesas sprieduma uz mūža nometināšanu Sibīrijā tika izsūtīti 42 125 nevainīgi cilvēki. Viņu vidū bija 10 000 bērnu un jauniešu. Pieminot izsūtīto bērnu un jauniešu dzīves, vēstures un latviešu valodas stundās skolēni pētīja izsūtīto..

Ritmikas pasākums sākumskolā

Slavenajam amerikāņu trenerim un basketbola spēlētājam Džonam Vudenam pieder skaisti vārdi: “Padari katru dienu par savu meistardarbu!” Šobrīd vairāk nekā jebkad agrāk apzināmies, cik nozīmīgas ir attiecības, cik būtiskas ikdienišķās lietas, kas piešķir m..

Smiltenes vidusskolā īstenots projekts

Projekta Nr.8.1.2.0/17/I/034 “Mācību vides uzlabošana Smiltenes vidusskolā” ietvaros Smiltenes vidusskolā uzbūvēts mācību korpuss Dakteru ielā 27, kā arī  K4 korpusā ir izbūvēts ātrijs, pabeigti darbi pie jumta konstrukciju izbūves, nosiltināta fasāde. Pr..

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux