Skolotāju dienā

Klusāk nekā līdz šim, bet tikpat sirsnīgi un mīļi kā vienmēr, Smiltenes vidusskolas 12.klašu skolēni šodien sveica savus skolotājus Skolotāju dienā. Paldies visiem skolotājiem, kuri ar savu darbu Smiltenes vidusskolai palīdzējuši augt, un tās skolēniem &#..

Paldies par ieguldījumu izglītībā!

Un Tevi jaunas, modras acis vēro, – Tām nedrīkst melot, nedrīkst slēpt neko, Ar Tavu dzīvi daudzas dzīves mēro, No Tevis ņem, bet devējs bagāts top.” Smiltenes vidusskolā strādā daudzi zinoši, enerģiski, radoši, idejām bagāti, ar augstu atbildības i..

Īpašā nedēļa 10.klašu skolēniem

Smiltenes vidusskolas 10.klašu skolēni šo nedēļu vienmēr atcerēsies kā īpašu. Jo šajās piecās dienās viņi, izpildot dažādus uzdevumus, apliecinot spēju būt radošiem, gudriem un drosmīgiem, simboliski tiks uzņemti vidusskolēnu saimē. Šodien aizvadīta pirmā..

Eiropas Valodu dienas

Lieliskie Smiltenes vidusskolas jaunieši Eiropas Valodu dienas pasākumā ne tikai iepazinās ar digitālo tehnoloģiju pielietojumu valodu lietošanā, bet arī praktiski darbojās gan piedaloties viktorīnā, gan iepriekš sagatavojot konkursam eseju angļu valodā &..

Eiropas Sporta nedēļā

Smiltenes vidusskolas skolēni, atzīmējot Eiropas Sporta nedēļu, rosina viens otru un arī visus pārējos mainīt ikdienas paradumus un būt aktīvākiem. Šogad projektā “Sporto visa klase” piedalās 4.a, 3.c un 2.a klase Smiltenes vidusskolas skolēni, atzīmējot ..