Iesvētīti vidusskolēnu kārtā!

Mūsu 10.klašu skolēni prot lieliski iejusties hipiju lomā, ir jau paspējuši ierakstīt savu mūzikas albumu un izveidot reklāmas sižetu. Viņiem grūtības nesagādā arī dienas laikā izcili sagatavoties modes skatei un piedalīties deju duelī. Kopīgiem spēkiem v..

Miķeļdiena grupā “Burtiņi”

Miķeļdienas rītu 29.septembrī sākām ar pārrunām, kas tad ir Miķeļdiena. Iepazinām ticējumus: Ja Miķeļdienā līst lietus būs silta ziema. Miķeļdienā jāskaita pupas vai zirņi, tad visu gadu būs nauda ko skaitīt. Tālāk devāmies iepazīt atnestos rudens dārzeņu..

Mūsējiem medaļas rudens krosā!

Smiltenes vidusskolā aug braša jauno sportistu paaudze! Smiltenes novada skolu sacensībās rudens krosā medaļas nopelnīja: Rihards Jemsts (1.vietā), Una Pērkone (1.vieta), Jānis Putrālis (1.vieta), Miks Raiens Timermanis (2.vieta), Aksels Ķuzis (3.vieta). ..

Iepazīstas ar dabas daudzveidību Mēru muižā

Mēru  muiža īpaša gan ar tās seno vēsturi un interesantajām ekspozīcijām, gan ar sakoptību un plašajām iespējām baudīt dabas skaistumu. 3.c klase,30.septembrī, izmantojot programmas “Latvijas skolas soma” piedāvāto iespēju, iepazinās ar muzeja ekspozīcijā..

Eiropas Valodu diena 2021

“Valoda ir pilsēta, kuras celšanā ikviens iemūrējis savu akmeni,” raksta izcilais amerikāņu esejists Ralfs Voldo Emersons. Pagājušajā nedēļā Smiltenes vidusskolā atzīmēm Eiropas valodu dienu. To Eiropas Savienības valstīs atzīmē jau 20 gadus, lai akcentēt..

Vissirsnīgākie sveicieni Skolotāju dienā!

Smiltenes vidusskolas skolotāji šodien jutās īpaši gaidīti un mīlēti. Jau pie skolas durvīm viņus ar skanīgām dziesmām un sveicieniem sagaidīja 12.klašu skolēni. Ikviens skolotājs dāvanā saņēma dāvanu – skolēnu pašu cepto kēksiņu kopā ar vislabākajā..

“Eiropas Sporta nedēļa 2021”

Smiltenes vidusskolā spraigā un dzīvespriecīgā gaisotnē norisinās Eiropas Sporta nedēļa. No lieliem kopīgajiem sporta pasākumiem šoruden jāatsakās, bet tas neliedz izbaudīt kustību prieku sporta stundās. “Sākumskolas bērni Eiropas nedēļā savstarpēji sacen..

Svinam Miķeļdienu

Šodien Miķeļdiena. Rudens saulgrieži. Tradicionālais tirdziņš šoreiz skolā nenotiek, bet vai tāpēc kāds atcēlis latviešu tautas tradīcijās tik nozīmīgos svētkus? – Pirmsskolas bērni grupiņās gatavoja Miķeļdienas cienastu, sākumskolas skolēni devās r..

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux