Lai brīvība būtu…

Laiks un notikumi pārvēršas vēsturē, bet arī tad, kad svētki pagājuši un sākusies ikdiena, nemainīgas paliek vērtības, kas arī visskarbākajos apstākļos palīdzējušas saglabāt cilvēcību, domāt tālāk par savu personisko pašlabumu, nepadoties tumsas un ļaunum..

Skolas padome

Šā gada 14. novembrī Smiltenes vidusskolā pulcējas skolas padomes dalībnieki, lai lemtu par skolai aktuāliem jautājumiem. Sanāksmē piedalījās no vecāku vidus izvirzītie pārstāvji: Rudīte Grabovska, Andis Mincis, Eva Mince, Evija Šube, Ilze Haka, Egija Cek..

Erudīcijas spēle “Es mīlu tevi, Latvija!”

Pirms valsts svētkiem Smiltenes vidusskolā notika erudīcijas konkurss – spēle “Es mīlu tevi, Latvija!” Tika pārbaudīts, cik jaunieši un skolotāji ir zinoši, ātri un attapīgi Latvijas kultūrā, sportā, kino, vēsturē, ģeogrāfijā dabā un mūzikā. Bija iespēja ..

Novada suvenīru idejas

Valsts svētku noskaņās 8. klašu skolēni vēstures stundās veidoja novada suvenīru idejas. Savos darbos skolēni atklāja gan savu dzīvesvietu pievilcību, gan to, kā par vietām raksturīgo vēstīt ar vietas piemiņas zīmi – suvenīru.  

Vai viegli būt prezidentam demokrātijā?

12.novembrī 8. klases skolēni Estere Anna Strazdiņa un Pauls Grabovskis piedalījās sarunā “Vai viegli būt prezidentam demokrātijā” ar Latvijas Valsts prezidentiem Rīgas pilī. Anna un Pauls uz tikšanos tika aicināti pēc piedalīšanās konkursā “Iztēlojies se..

Mārtiņos

Saskaņā ar senām latviešu tautas tradīcijām, Mārtiņos visiem rudens darbiem jābūt pabeigtiem, ražai novāktai. Tad varēja klāt bagātīgus galdus un svinēt svētkus. 10. novembrī gan Smiltenes vidusskolas ēkā Dārza ielā 17, gan Rīgas ielā 16 c notika Mārtiņdi..

Prezidentes kronēšana

“Svinīgi solu uzklausīt ikviena šīs skolas jaunieša idejas, atbalstīt viņus grūtā brīdī un būt blakus, kad būs nepieciešamība pēc padoma vai vienkārši silta smaida. Solu aktīvi, atbildīgi iesaistīties skolas uzdevumu veikšanā, solos būt radoša un atvērta ..

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux