Tikšanās pie patvāra

20.aprīlī mūsu skolā norisinājās krievu valodas pēcpusdiena, kurā piedalījās septīto klašu skolēnu komandas no Palsmanes, Bilskas, Grundzāles pamatskolām un, protams, no Smiltenes vidusskolas. Katrā komandā bija 3 skolēni, kuriem interesē  krievu valoda. ..

Lielā Talkas diena 2017

Latvijā Lielā Talkas diena šogad bija 22.aprīlī. Arī Smiltenes vidusskolas  skolēni piedalījās talkā. 4.a klase jau pirms Lieldienām talkoja Pilskalnā. 20.aprīlī sākumskolas skolēni strādāja pie skolas apkārtnes sakopšanas Rīgas ielā un Saltupu mežā, vidu..

Lieldienu noskaņas ar putnu dienu

12.aprīlī Lieldienu noskaņās 5.klašu skolēni piedalījās Putnu dienās. Aprīlis ir īpašs mēnesis, kad, reizē ar dabas mošanos, Latvijā atgriežas putni un ikviens var piedalīties gan putnu vērošanā, gan dažādu sugu atpazīšanā, gan putnu ieradumu izzināšanā, ..

Sacenšas paši gudrākie

7. aprīlī seši Smiltenes novada 3. klašu skolēni devās pārstāvēt savu novadu Vidzemes reģiona olimpiādēs Valmieras Pārgaujas sākumskolā. Vidzemes novadu „spicākie” latviešu valodas un matemātikas zinātāji sacentās par visgudrākā, visasprātīgākā, visuzmanī..

Lieldienu noskaņās

Ai, zaķi garausīti, Kā es tevi sen gaidīju! Ar raibām oliņām, Ar kadiķa zariņiem. Smiltenes vidusskolas pirmsskolas grupā „Ezīši” mazie bērni 11.aprīlī iepazinās ar Lieldienu tradīcijām. Bērni paši izmēģināja olu krāsošanu un notika arī sišanās ar olām. V..