“Sirdī vienmēr būsim kopā!”

Smiltenes vidusskolas 12.klašu skolēni saņēmuši vidējo izglītību apstiprinošu dokumentu un domās jau ir ceļā, lai piepildītu nākamos sapņus. 8. jūnijā viņi pulcējās Smiltenes pilsētas kultūras centrā, lai uz brīdi apstātos un pateiktu paldies skolai, skol..

Īpašā skolas soma

Smiltenes vidusskolas skolēni arī otrajā semestrī ar pateicību pieņēmuši valsts dāvāto iespēju – programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros paplašināt redzesloku, apmeklējot teātra izrādes un iepazīstot klātienē Latvijas kultūras vērtības un dažādos laiko..

Skatāmies izrādi “Nekas”

Valmieras Drāmas teātra izrāde „Nekas” izaicina un tās skatītājus vienaldzīgus neatstāj. 30. maijā programmā „Latvijas skolas soma” izrādi noskatījās 7.b un 8.b klases skolēni. Ar pusaudžiem rakstniece Janne Tellere runā pusaudžu valodā, un tas ir iedarbī..

Asina prātu sportojot

Orientēšanās sports viņām ir dzīvesveids. Pasaules skolēnu čempionātā orientēšanās sportā Otepē (Igaunija) izcīnījušas otro vietu kopvērtējumā, viņas ne mirkli nesēdēja uz lauriem. Pagājis tikai mēnesis, bet Agnese Jaunmuktāne jau izcīnījusi arī sudraba m..